Svet maste i stvarnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


M&S
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Boros Laslo ( a.k.a. Thunder )

Go down 
3 posters
AuthorMessage
ThunderGX
Prolaznik
Prolaznik
ThunderGX


Number of posts : 37
Age : 35
Location : Krivaja - 40km od Subotice i Sombora
Registration date : 2008-03-25

Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) Empty
PostSubject: Boros Laslo ( a.k.a. Thunder )   Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 7:30 pm

Evo ovako ja se zovem Boros Laslo ( a.k.a Thunder ) imam 18 godina zivim u jednom malom selu na 40km od Subotice i Sombora.
Obovazavam da sviram klavijaturu i u zadnje vreme da se bavim DJ-stvom i da se zabavljam sa svojim drugovima na razne nacine i naravno da budem u drustvu lepih i sarmantnih devojaka.Slusam svakakvu muziku uglavnom domaci i strani rock,power metal i trance.Obicno kada sam tuzan ili neraspolozen ..... nalazim utehu u muzici (slusam ili komponujem)..... Volim da filozofiram Smile (to mi je nekako u krvi lol).... Mrzim kada ljudi iskoristavaju jedan druge samo da bi nesto uradili (postigli)....ne volim one koji se preterano foliraju jer ja ne vidim vajde od toga sta sa time postizu... Pretezno sam u nekim stvarima tvrdoglav....jer svako ima pravo na svoje misljenje i na svoj nacin razmisljanja....pa po obicaju teram po svome (naravno ima izuzetaka kada nisam u pravu ili kada su u pitanju devojke Wink ) Ne volim alkohol (pijem samo kad se mora iz nekog obicaja ili sl.) ni bilo kakvu drugaciju vrstu droga u koju svrstavam i duvan.... Bavim se kuglanjem i biciklizmom (kad mi je dosadno onda prija) i volim sve vrste sportova ... jer to samo osvezava duh i telo ... i covek moze lepo da ispuca visak nagomilane energije.... Obozavam romantiku i stvari koji ma se moze zadiviti neka prelepa devojka...ne volim kratke veze (glupo mi je da menjam devojke kao neki odevni predmet,iako to je nekim ljudima kao prestiz u danasnje vreme)... Obozavam da gledam zalazak sunca i da budem u prirodi (suma,park,jezero i sl.)
Trenutno radim kao DJ i kao konobar u diskoteci Club-Echo u Staroj Moravici ... Volim da kuvam i da radim dosta kucanskih poslova .... jer nikad covek ne moze znati kad ce mu to zatrebati u zivotu ... ne moze uvek da se oslanja na druge (roditelje,rodbinu) Ako ikog ista jos zanima nek pita.......

Evo nekih mojih slika :

Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) 5381156817-67736906

Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) 5381156817-63031424

Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) 5381156817-60876494
Back to top Go down
http://www.myspace.com/thunder_1989
admin noob_saibot
Admin
Admin
admin noob_saibot


Number of posts : 135
Age : 40
Location : Veliko Orasje
Registration date : 2008-03-24

Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) Empty
PostSubject: noob   Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:34 am

pozdrav
Back to top Go down
http://www.freewebs.com/lovackipsi
Stella
Admin
Admin
Stella


Number of posts : 182
Location : Zrenjanin
Registration date : 2008-03-23

Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) Empty
PostSubject: Re: Boros Laslo ( a.k.a. Thunder )   Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:45 pm

Pozz i od mene Very Happy
Back to top Go down
https://opushtencija.4umer.com
ThunderGX
Prolaznik
Prolaznik
ThunderGX


Number of posts : 37
Age : 35
Location : Krivaja - 40km od Subotice i Sombora
Registration date : 2008-03-25

Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) Empty
PostSubject: Re: Boros Laslo ( a.k.a. Thunder )   Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) I_icon_minitimeSat May 03, 2008 10:31 am

pa hvala lepo ... mwa mwa mwa Very Happy
Back to top Go down
http://www.myspace.com/thunder_1989
Sponsored content





Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) Empty
PostSubject: Re: Boros Laslo ( a.k.a. Thunder )   Boros Laslo ( a.k.a. Thunder ) I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Boros Laslo ( a.k.a. Thunder )
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Svet maste i stvarnosti :: Zabava :: Predstavi se!!!-
Jump to: