Svet maste i stvarnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


M&S
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Stella
Admin
Admin
Stella


Number of posts : 182
Location : Zrenjanin
Registration date : 2008-03-23

Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera? Empty
PostSubject: Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera?   Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera? I_icon_minitimeMon Mar 24, 2008 11:44 pm

Sta vam bitno i sta prvo zapazite kod suprotnog pola???
Po meni nije uopste bitan izgled vec karakter i razumevanje.
Back to top Go down
https://opushtencija.4umer.com
ThunderGX
Prolaznik
Prolaznik
ThunderGX


Number of posts : 37
Age : 34
Location : Krivaja - 40km od Subotice i Sombora
Registration date : 2008-03-25

Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera? Empty
PostSubject: Re: Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera?   Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera? I_icon_minitimeTue Mar 25, 2008 8:02 am

Pre sam bio veoma izbirljiv posto ni sam bio glup .... na neki nacin .... ali vise nisam toliko ... uglavnom mi je nesto malo vazan izgleda .... ali najvaznije da mi devojka odgovara po karakteru i + da osecam nesto prema njoj ... jer takav sam ako ne osecam barem malo ljubavi prema njoj ne moze da mi bude partner ... samo eventualno devojka na jednu noc
Back to top Go down
http://www.myspace.com/thunder_1989
djukic_uros
Prolaznik
Prolaznik
djukic_uros


Number of posts : 38
Age : 37
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 2008-03-25

Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera? Empty
PostSubject: Re: Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera?   Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera? I_icon_minitimeTue Mar 25, 2008 10:51 pm

Da...slazem se...izgled mi je bitan, ali ne toliko koliko karakter. Iz iskustva znam da extra riba moze biti toliko los karakter, da pozelis da se ispovracas od muke...
Trenutno sam u duzoj vezi i znam koliko je potrebno da se "slazete"...ne morate imati isto misljenje, ali je neophodno strpljenje, poverenje, uzdrzanost i najvaznije od svega da postoje osecanja, jer bez toga nema svrhe biti sa nekim.
Znaci kod mene odnosi pobedu psihicka lepota, a fizicka lepota ne zaostaje ni previse ni premalo. Smile
Back to top Go down
http://www.myspace.com/urosdjukic
Stella
Admin
Admin
Stella


Number of posts : 182
Location : Zrenjanin
Registration date : 2008-03-23

Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera? Empty
PostSubject: Re: Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera?   Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera? I_icon_minitimeTue Apr 01, 2008 3:01 am

Uki? neverovatno kako imamo apsolutno isto misljenje!!! i kod mene takodje psihicka lepota ....jer spoljasnost vara jer je apsolutno isto kakvih lepih decaka ima a pri tom su veliki skotovi, tako je isto i kod devojaka Exclamation
Back to top Go down
https://opushtencija.4umer.com
Sandra
Prolaznik
Prolaznik
Sandra


Number of posts : 23
Age : 35
Location : Beograd
Registration date : 2008-04-03

Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera? Empty
PostSubject: Re: Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera?   Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera? I_icon_minitimeMon Jun 02, 2008 10:25 pm

Paa....ako me fizichki ne privuche teshko da ce dobiti shansu da mi se dopadne i psihichki.(: Za ozbiljnu vezu smatram da je bitno kakav je neko chovek a ne to kakva mu je faca, guza itd...A i btw ja sam ozbiljnih veza imala samo jednu za sad! Josh sam mlada i ne patim od toga da ih i imam.(: Za sad su mi sve veze kratke i ne zalim se.(:
Back to top Go down
Sponsored content





Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera? Empty
PostSubject: Re: Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera?   Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Da li ste izbirljivi prilikom izbora partnera?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Svet maste i stvarnosti :: Zabava :: Ljubav-
Jump to: