Svet maste i stvarnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


M&S
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Oglas, Zastawa 128

Go down 
AuthorMessage
dakki93
moderator
moderator
dakki93


Number of posts : 113
Age : 30
Location : Pancewo
Registration date : 2008-03-25

Oglas, Zastawa 128 Empty
PostSubject: Oglas, Zastawa 128   Oglas, Zastawa 128 I_icon_minitimeWed Mar 26, 2008 10:59 pm

OGLAS



Zapravo pravi oglas iz domacih novina od pre nekoliko godina:



Ukradena Zastava 128



Sto ne onu Vektru ili onog BMW-a od narko dilera iz ulaza do mene?????? Kako ga samo upali, kad ga ja verglam po deset minuta???? Jel' ti crkla guma ko meni prekljuce?????? Jesi ukljucio grejanje kroz haubu, posto se sajla pokidala????? Dokle si stigao sa one tri litre u rezervoaru, nadam se do prve bandere, ruka ti se osusila!!!



Jel' te zaustavio saobracajac sto nemas prednji desni zmigavac, nek ti polomi noge pendrekom!!! Jesi se naslusao muzike na onom jednom produvalom zvucniku, kasete se bas duuuugo vrte zimi, mozak ti kroz usi iscureo!!!!!! Cigaru upali na auspuh posto nema upaljaca, kurca mi se napusis!!!!! Ispod desnog sedista imas dugme kojim mozes da prespojis bobinu, da ti ga ne bi ukrali, ukrali ti lesinu dabogda!!!



Kad pada kisa ti stavi rukavice jer se skida ono crno sa volana, mutna te voda izbacila!!! Pazi da ti ne polome brisace (imas rezervne u gepeku). Kocnicu pritisni dvaput brzo, ili jednom al' do daske, ne bih zeleo da ne mozes da zakocis na vreme pred grotlom pakla i tamo goris dok ti 128 demona cereci iznutrice do kraja vecnosti!!!!! Sto me mrzelo da stavim jastuce sa iglama i udicama na vozacevo sediste, bar bih postedeo svet tvog prokletog poroda, ziv se ucrvljao da se ne ucrvljas, gubom kasljo, krv ti se gnojila! Stice tebe kletva najstrasnija, gde pokrade postena coveka, kugom ti se seme zatrovalo, krvi piso, gnoja proljevao!



P.S. Ako neko vidi krem zastavu 128 registracije BG-192-523 neka je polije benzinom i zapali
Back to top Go down
 
Oglas, Zastawa 128
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Svet maste i stvarnosti :: Zabava :: Humor-
Jump to: